Blog

Aktualności z Leśnej Oazy
Nowy Rok na Kaszubach

Nowy Rok na Kaszubach

Już niedługo przywitamy Nowy Rok na Kaszubach! Spadające płatki śniegu i błyski sylwestrowych fajerwerków na tle ciemnego nieba – właśnie na to wielu z nas czeka przez cały rok! Na całym świecie Nowy Rok obchodzi się niezwykle hucznie.

Zima na Kaszubach

Zima na Kaszubach

Kulig, narty, a może zimowe rybobranie? Ostatnie kolorowe liście spadają z drzew i już wkrótce leśne korony zostaną przyozdobione warstwą białego puchu. Warto spędzić te chwile przy kominku, w gronie rodziny i zachwycić się magią, którą roztaczają wokół siebie wyjątkowe Domki na Kaszubach.

Domki nad jeziorem

Domki nad jeziorem

Domki nad jeziorem w Leśnej Oazie otoczone są mnóstwem zieleni, co łagodzi stres i wpływa na poprawę koncentracji. Stymulujemy również płaty czołowe, związane z kreatywnym myśleniem, wspomagamy produkcję endorfin i wpływamy na lepszy sen.

Jesień na Kaszubach

Jesień na Kaszubach

Kalendarzowa Jesień zawitała do nas już 22 września. Na drzewach powoli zaczynają pojawiać się wielobarwne liście, zwierzęta gromadzą zapasy na zimę, a w lasach spotykamy coraz więcej grzybów. Pogoda sprzyja wypoczynkowi i rozkoszowaniu się atmosferą Kaszub!

Boże Narodzenie na Kaszubach

Boże Narodzenie na Kaszubach

Jeśli szukacie klimatycznego miejsca aby spędzić rodzinne Święta Bożego Narodzenia na Kaszubach, Leśna Oaza to idealne miejsce! Położona w Sulęczynie w samym sercu Kaszub, tuż obok Jeziora Gowidlińskiego, pośród kaszubskich lasów. Macie więc szansę zasmakować...

Domek z banią na tarasie

Domek z banią na tarasie

Wyobraź sobie domek z banią na tarasie. ...domek z banią taką zupełnie do indywidualnego korzystania, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał... To co widzisz na zdjęciu to wcale nie Bali czy Tajlandia - to Kaszuby 🙂 Leśna Oaza to całoroczny obiekt, a więc staramy się...

Wakacje na Kaszubach – domki z basenami

Wakacje na Kaszubach – domki z basenami

  Wakacje na Kaszubach w pełni. Piękna pogoda, sosnowe lasy i liczne jeziora przyciągają w nasz rejon sporo turystów z całej Polski. Zaletą Kaszubskich obiektów noclegowych jest to, że turyści mają tu dużo przestrzeni dla siebie. Nie tłoczą się w jednym obiekcie...

Domki na Kaszubach

Domki na Kaszubach

Leśna Oaza, czyli jedyne w swoim rodzaju Domki na Kaszubach to niepowtarzalna szansa spędzenia czasu w gronie rodziny lub znajomych, w otoczeniu lasów, jezior i licznych szlaków turystycznych.

Tradycyjna Wielkanoc na Kaszubach

Tradycyjna Wielkanoc na Kaszubach

Zapraszamy do spędzenia Wielkanocy w samym sercu Kaszub, u nas ta świąteczna tradycja jest wyjątkowo żywa, barwna i bogata! Przygotowaliśmy dla Was specjalny pakiet Wielkanocny. Szczegóły znajdziecie w zakładce Cennik, na naszej stronie internetowej.

Leśna Oaza

  Telefony:
+48 600 140 840

  Mail:
aleksandra@lesnaoaza.pl