Blog

Aktualności z Leśnej Oazy
Piękna Polska Jesień na Kaszubach

Piękna Polska Jesień na Kaszubach

Wakacje dobiegły końca, a to oznacza tylko jedno! Zbliża się Piękna Polska Jesień, czyli najpiękniejszy okres w roku. Lasy nabierają magicznych barw, liście drzew cudownie mienią się królewską czerwienią, połyskującym złotem, intensywną pomarańczą i ciemnym brązem🍂  ...

Jesienny wypoczynek na Kaszubach 2021

Jesienny wypoczynek na Kaszubach 2021

Jesienny wypoczynek na Kaszubach to pachnący sosnowy las, bogata paleta barw wydobywająca się z liści drzew, kojący zapach świeżego powietrza, błoga cisza i spokój. Wczasy na Kaszubach jesienią mogą okazać się najlepiej spędzonym urlopem, ponieważ tylko wtedy można...

Lato na Kaszubach

Lato na Kaszubach

Ekowczasy na Kaszubach to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, zarówno jak i dla tych z Was, którzy zwyczajnie potrzebują odpocząć od miejskiego zgiełku i doświadczyć, co znaczy blask porannego słońca i prawdziwe Lato na Kaszubach.

Wypoczynek w stylu Slow

Wypoczynek w stylu Slow

Tak zwany „Slow life” (czy też tzw. ekowczasy) to trend, który cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Poprzez ciągły pośpiech w codziennym życiu, zapominamy często jak ważne jest, aby na chwilę przystanąć i po prostu cieszyć się chwilą oraz odrobiną prywatności.

Nowy Rok na Kaszubach

Nowy Rok na Kaszubach

Już niedługo przywitamy Nowy Rok na Kaszubach! Spadające płatki śniegu i błyski sylwestrowych fajerwerków na tle ciemnego nieba – właśnie na to wielu z nas czeka przez cały rok! Na całym świecie Nowy Rok obchodzi się niezwykle hucznie.

Zima na Kaszubach

Zima na Kaszubach

Kulig, narty, a może zimowe rybobranie? Ostatnie kolorowe liście spadają z drzew i już wkrótce leśne korony zostaną przyozdobione warstwą białego puchu. Warto spędzić te chwile przy kominku, w gronie rodziny i zachwycić się magią, którą roztaczają wokół siebie wyjątkowe Domki na Kaszubach.

Domki nad jeziorem

Domki nad jeziorem

Domki nad jeziorem w Leśnej Oazie otoczone są mnóstwem zieleni, co łagodzi stres i wpływa na poprawę koncentracji. Stymulujemy również płaty czołowe, związane z kreatywnym myśleniem, wspomagamy produkcję endorfin i wpływamy na lepszy sen.

Jesień na Kaszubach

Jesień na Kaszubach

Kalendarzowa Jesień zawitała do nas już 22 września. Na drzewach powoli zaczynają pojawiać się wielobarwne liście, zwierzęta gromadzą zapasy na zimę, a w lasach spotykamy coraz więcej grzybów. Pogoda sprzyja wypoczynkowi i rozkoszowaniu się atmosferą Kaszub!

Leśna Oaza

  Telefony:
+48 600 140 840

  Mail:
aleksandra@lesnaoaza.pl