Jeśli marzy Ci się wypoczynek za miastem, to doskonale trafiłeś. Leśna Oaza, położona na łonie natury, zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby.

wypoczynek za miastem

Wyobraź sobie, że budzisz się rano, bez natarczywego dźwięku budzika. Ziewasz, otwierasz oczy, przeciągasz się. Jesteś wypoczęty i spokojny. Telefon nie wydzwania, nikt nie zasypuje Cię mailami. Zza okna wkradają się promienie słońca i jedyne co słyszysz to śpiew ptaków.

To nie sen, to właśnie prawdziwy wypoczynek za miastem – kwintesencja Leśnej Oazy.

Wypoczynek za miastem, to chwile, w których najważniejszy jesteś tylko Ty.

Jesień w tym roku jest niezwykle ciepła, a otaczająca nas przyroda zachęca do wychodzenia z domu i spędzania czasu poza domem. Wiadomo nie od dziś, że miejski zgiełk i blask świateł Metropolii mają swój dar przyciągania. Bywają jednak także dość męczące i sprawiają, iż każdy z nas ma raz na jakiś czas ochotę, aby uciec od obowiązków i elektroniki.

Na Kaszubach poznasz tego zupełną odwrotność. Podmuchy wiatru, świergot skowronków, kaczki lądujące na tafli jeziora, spadające z drzew liście, dźwięk palonego w kominku drewna… To tylko niektóre z przyjemności, które tu zastaniecie.

wypoczynek za miastem

Dla miłośników spędzania chwil na świeżym powietrzu, znajdzie się tu cała masa aktywności. Poranny jogging, spacery wśród jesiennych barw, nordic walking, wycieczki rowerowe po kaszubskich szlakach.

Dysponujemy także doskonałą przestrzenią dla najmłodszych – ścianka wspinaczkowa, drabinki, piaskownica i huśtawki pozwolą wyszaleć się każdemu maluchowi! 🙂

Możliwość całorocznego relaksu w Leśnej Oazie to prawdziwa ucieczka od codzienności. Gwarantujemy, że nasze klimatyczne domki z prywatną sauną i basenem zagoszczą na stałe w Waszych sercach.

Zapraszamy do rezerwacji ostatnich wolnych terminów w tym sezonie!

P.S. Wasi czworonożni pupile są zawsze mile widziani!

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook