Weekend nad jeziorem, spędzony w domkach na Kaszubach, może być doskonałym pomysłem na ostateczne pożegnanie się z usypiającym latem.

 

Weekend nad jeziorem to świetne rozwiązanie, jeśli nie masz planów na nadchodzące dni.

Już w najbliższą sobotę przestawiamy czas z godziny 3.00, na 2.00 w nocy. Dzięki temu śpimy godzinę dłużej, a więc naszych Gości czekają dodatkowe chwile, spędzone w samym sercu Leśnej Oazy.

weekend nad jeziorem

Weekend nad jeziorem w Leśnej Oazie, to czas na odrobinę relaksu.

Jesienne weekendy na Kaszubach to czas, w którym możemy spacerować po okolicznych lasach, korzystając z kąpieli słonecznych, wśród opadających liści. Barwy przechodzące od zieleni, przez żółcie, pomarańcze, aż po czerwienie, to niezwykle malowniczy widok, który każdemu z nas przyniesie trochę wyczekiwanego wytchnienia.

Warto skorzystać z wolnego i spędzić je w prywatnym domku nad jeziorem. Tutaj naładujecie baterie i nabierzecie ciepła i energii, na nadchodzące, chłodne miesiące. W Leśnej Oazie nadal możecie rozpalić wieczorne ognisko lub grilla, pluskać się we we własnym basenie, ogrzewać w saunie, czy też obserwować uroki gwieździstego nieba, z drewnianej balii na tarasie.

weekend nad jeziorem

Okolica wciąż obfituje w pojawiające się po deszczu grzyby, magiczne wrzosowiska i lokalne ptactwo, które umila każdy spacer swoim jesiennym świergotem.

Zapraszamy Was w odwiedziny. Zarówno w pojedynkę, jak i z przyjaciółmi, bliskimi, czy ukochaną osobą. Dajcie się ponieść czarowi Kaszub i zarezerwujcie swój prywatny weekend nad jeziorem!
Zapraszamy! 🙂

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook