Walentynki na Kaszubach, czyli co zrobić by w tą jeszcze zimną część roku rozgrzać atmosferę Święta Zakochanych! 

Walentynki kojarzą nam się z dniem 14 lutego, który tak popularny jest na zachodzie. Natomiast pierwotnie, w sercu Kaszub obchodzono ten dzień latem, a dokładnie w Sobótkę czyli 23 czerwca.

walentynki na kaszubach

Tego dnia mamy najkrótszą noc w roku, w związku z czym organizowano tańce i zabawy. Wierzono, że kawaler, który wyjawia swoje uczucia wybrance podczas nocy świętojańskiej, zagwarantuje sobie prawdziwą miłość na wiele lat.

Obecnie, Walentynki na Kaszubach obchodzimy w nieco chłodniejszy miesiąc, ale nie oznacza to, że nie możemy równie przyjemnie spędzić tego czasu z ukochaną osobą.

Nasze domki wyposażone są w kominki, które urozmaicą mroźne zimowe wieczory, nadając im magię romantycznej i kameralnej atmosfery. Oprócz tego, czeka na Was basen, jacuzzi oraz sauna, które pozwolą zachować całkowitą prywatność. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Pomyśl o zaciszu jaki czeka na Was w sercu Szwajcarii Kaszubskiej, w środku lasu, z dala od zgiełku miasta. Dla lubiących aktywność to idealna lokalizacja na spacery lub jogging po kaszubskich szlakach turystycznych.
Romantyczny spacer w lesie? A może poranny bieg we dwoje wokół jeziora Gowidlińskiego?

Jak mówią “przez żołądek do serca” i na to też mamy radę! W Leśnej Oazie możesz skorzystać z domku biesiadnego, w którym znajdziesz murowany grill dostępny dla wszystkich Gości. Unieś wodze fantazji i oczaruj swoją drugą połówkę ulubionym przysmakiem.

Czekamy na Was przez cały rok!

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook