Leśna Oaza to zaciszne miejsce, pełne wyjątkowych domków z basenem, prywatną sauną i banią, z której możecie podziwiać kolory nieba od wschodów, po zachody Słońca.

Ten malowniczy zakątek, otoczony lasami, położony u brzegów Jeziora Gowidlińskiego, czeka na Was przez cały rok. Nieważne, czy preferujecie wypoczywać w ciszy, oddając się urokom spacerów i otaczającej Was natury. Nasze domki z basenem są doskonałym miejscem również dla tych, którzy wolą aktywnie spędzać czas. Wycieczki rowerowe, wieczorki przy grillu w chacie biesiadnej, sporty wodne, długie pogaduchy i szanty w świetle księżyca. Tutaj znajdziesz wszystko, czego szukasz.

W ofercie Leśnej Oazy znajdziecie znajduje się 6 klimatycznych domków:

  • Brzoza – całoroczny bungalow, który może ugościć w swoich progach do 7 osób. Oprócz krytego basenu jest również wyposażony w saunę, taras z grillem i 2 sypialnie.
  • Dąb – plac zabaw, boisko do siatkówki, basen, sauna, domek grillowy. Zarówno Wy, Wasi przyjaciele i najmłodsi odpoczniecie w nim w pełni.
  • Jodła – posiada aż 4 sypialnie, każdą z prywatną łazienką. Ponadto domek wyposażony jest w nastrojowe jacuzzi na tarasie.
  • Klon – komfortowy bungalow z drewnianą banią u jego wejścia, przyjmie aż 8 osób. W pełni wyposażony aneks kuchenny i przestronny salon, w którym wypoczniecie z ulubioną książką i lampką wina.
  • Lipa – dzięki ogromnemu basenowi, prywatnej saunie i bujnej roślinności, relaks na leżakach w ogródku nabiera zupełnie innego wymiaru.
  • Sosna – duża łazienka, kryty basen, sauna, ławeczki, grill, niezawodne wifi. Czy domek na wakacje powinien mieć coś jeszcze..?

Domki z basenem w Leśnej Oazie otoczone są wałem ziemnym, dzięki czemu Wasze dzieci mogą oddawać się bezpiecznej zabawie, na całym jej terenie.

Ogrzewana woda, chillout w saunie, wycieczki rowerowe, wspólne wędkowanie, grill, zbieranie grzybów i harce w świetle księżyca, to tylko jedne z licznych elementów, które sprawią, że będziesz chciał tutaj wracać.

Poznaj dostępne terminy i spędź wakacje swoich marzeń, w prywatnym domku z basenem!

www.lesnaoaza.pl

+48 600 140 840

☑ rezerwacje@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook