Jeśli zastanawiasz się gdzie spędzić tegoroczne Ferie z dziećmi na Kaszubach, w miejscu atrakcyjnym dla naszych pociech jak i rodziców, to bardzo dobrze trafiłeś.

Domki z basenem w samym sercu Kaszub zapewniają swoim Gościom wspaniały pobyt w zaciszu lasu, wśród piękna Polskiej natury przez cały rok! Ferie z dziećmi na Kaszubach to wyjątkowy pomysł na spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół, który Wasze pociechy będą wspominać przez lata.

ferie z dziećmi

Po kilku miesiącach spędzonych w szkolnych ławkach, każde dziecko marzy o zabawie, ruchu na świeżym powietrzu i odskoczni od codziennej nauki i obowiązków. Nasze domki nad jeziorem sprawią, że Twoje dziecko po powrocie do szkoły, z wypiekami na twarzy będzie dzieliło się wspomnieniami z wyjazdu ze swoimi kolegami z klasy!

W pobliżu Leśnej Oazy znajdziesz:

Profesjonalny wyciąg narciarski, do którego co roku przyjeżdżają fani zimowych sportów z całego kraju! Wyciąg w pobliskiej Wieżycy Ci to umożliwi. Miejsce to jest ośnieżone sztucznym śniegiem, więc zabawa nie ominie Was niezależnie od pogody. W ofercie znajdziecie narty zjazdowe, narty biegowe, deskę snowboardową oraz wiele innych. W dodatku masz możliwość zapisać swoje dziecko do szkółki, w której pod okiem instruktora nauczy się bezpiecznie poruszać na zimowych akcesoriach.

Jest także Stadnina Konna w pobliskiej miejscowości, która oferuje Gościom niepowtarzalne emocje podczas Kuligu na sankach ciągniętych przez konie w otoczeniu piękna zimowej kaszubskiej krainy. Brzmi rewelacyjnie, prawda..?

Malownicze wzgórza i dzikie lasy, przez które przebiegają szlaki turystyczne, idealne by bezpiecznie móc zagłębić się w otaczające zimowe krajobrazy. Wieczorem z kolei, zachęcamy do odpoczynku z rodziną przy kominku lub w prywatnym basenie, w które zaopatrzone są nasze całoroczne domki!

Zadzwoń i poznaj dostępne terminy:

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook