O nas

 

Relax … dla Ciebie

 

Leśna Oaza oferuje niepowtarzalną możliwość spędzenia wolnego czasu w komfortowych bungalowach(160m2) z basenami, saunami i kominkami.

Nasze miejsce oczarowuje spokojem i bliskością natury. Położone wśród lasów, w odległości 100m od jeziora gowidlińskiego, którego piaszczyste i łagodne brzegi zapraszają do kąpieli i uprawiania sportów wodnych.
Również wędkarze zarówno latem jak i zimą mogą złowić smakowitą rybkę na kolację.
Wokół jeziora istnieje wiele szlaków turystycznych, idealnych do uprawiania joggingu, nordic walking, jazdy na rowerach czy po prostu do spacerów.

Okoliczne lasy słyną z obfitości jagód, borówek i grzybów co pozwala grzybiarzom zaopatrzyć się w grzybki już na wigilijny stół.

Sama Leśna Oaza oferuje boisko do siatkówki plażowej oraz ścieżkę zdrowia, wokół 4ha.posiadłosci, a zimą trasy i górki na biegówki i sanki.

Leśna Oaza otoczona jest wałem ziemnym co powoduje, że Państwa pociechy mogą spokojnie bawić się nie tylko na placu zabaw (ze specjalnie przywiezionym piaskiem morskim), ale również na całym jej terenie.

W drewnianym domku biesiadnym z murowanym grillem , można upiec kiełbaski, prosiaczka lub dzika. A przy ognisku na zewnątrz pośpiewać, potańczyć lub zanurzyć się w ciszy i delektować się odgłosami trzaskającego drewna.

Nawet ułożone czworonogi znajdą u nas przytulny zakątek.

W okolicy znajdują się restauracje (z możliwością zamówienia cateringu), bary, dyskoteki i wiele innych atrakcji( loty balonem, jazda konna, kort tenisowy, zjazd narciarski, spływ kajakowy….itp.)

Film z obiektu

Leśna Oaza

  Telefony:
+48 600 140 840

  Mail:
rezerwacje@lesnaoaza.pl

FAQ

Regulamin obiektu

Facebook
Facebook