Leśna Oaza

Całoroczne domy z basenami

Leśna Oaza

Całoroczne domy z basenami

Prywatne baseny

Nasz ośrodek to łącznie cztery kryte baseny znajdujące się w komfortowych domach otoczonych lasem. Każdy basen ma powierzchnię 28 m2 i głębokość 1,5 m, więc bez obaw możesz się w nim bawić całą rodziną. Jest oddany do dyspozycji Twojej i Twoich gości bez ograniczeń, na całą długość pobytu. Wyobraź sobie, że wstajesz rano i prosto z sypialni udajesz się na kąpiel w prywatnym basenie – bez względu na pogodę

Relaks to podstawa

 Poza basenami proponujemy Tobie profesjonalne balie zlokalizowaną na klimatycznie urządzonych tarasach dwóch z naszych domów. Jeśli dopadnie Cię chwila zmęczenia, w balii na pewno odzyskasz siły i się odprężysz. 

Mówiąc o relaksie, zainteresuję Cię także możliwość skorzystania z prywatnej sauny, w którą wyposażony jest każdy z oferowanych domków. Sauna to nie tylko odpoczynek, to także miejsce, dzięki któremu zregenerujesz swoje zdrowie i poczujesz się jak nowonarodzony. 

Dla najmłodszych

W Oazie chodzi o brak zmartwień, więc niech to także nie będzie Twój problem. W naszym obiekcie oddajemy do dyspozycji gości duży i bezpieczny plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych odwiedzających. Znajdują się tam huśtawki, zjeżdżalnie, a obok – boisko do siatkówki plażowej. Plac zabaw znajduje się na piaszczystym podłożu, co gwarantuje dzieciom bezpieczną i przyjemną zabawę.

marcoss5
marcoss5
Fajne miejsce na reset, natura, wszędzie daleko, a domki całkiem luksusowe
Rafał Wittbrodt
Rafał Wittbrodt
Wszystko ok.
marcin brodowiak
marcin brodowiak
Super miejsce polecam
Basia Wysocja
Basia Wysocja
Lesna Oaza to cudowne miejsce , jak to powiedział mój mąż krajobraz jak z widokówki, czyste pachnące domy w pełni wyposażone, mili i pomocni właściciele jak i personel cisza spokój super miejsce polecam z czystym sumieniem , i na pewno tam wrócimy ❤️

Leśna Oaza

Leśna Oaza to rodzinny obiekt wypoczynkowy położony na Kaszubach w zacisznej miejscowości Borek nad Jeziorem Gowidlińskim. To miejsce, w którym nie tylko wypoczniesz, ale również odkryjesz ciekawe miejsca wyróżniające okolicę. 

Nasz ośrodek to łącznie sześć stylowo urządzonych domów – Brzoza, Dąb, Jodła, Klon, Lipa oraz Sosna, każdy z nich o powierzchni ok. 160 m2. Domki wyposażono w takie atrakcje, jak indywidualne kryte baseny do dyspozycji gości, saunę oraz balię. Bungalowy zostały urządzone w nowoczesnym stylu zapewniając najwyższy komfort oraz swobodę użytkowania. Są w pełni wyposażone w przedmioty codziennego użytku, posiadają własny aneks kuchenny i przestronne łazienki. W ośrodku znajdziesz także Dom Biesiadny do wieczornej zabawy przy grillu, boisko do siatkówki plażowej i plac zabaw. W pobliżu  Leśnej Oazy pospacerujesz specjalnie urządzonymi leśnymi ścieżkami i zażyjesz świeżego powietrza lub kąpieli w jeziorze.

Leśna Oaza to nie tylko komfortowe domy i naturalne otoczenie. To też wiele atrakcji turystycznych w okolicy. Zaczynając od Jeziora Gowidlińskiego, które jest doskonałym miejscem do uprawiania sportów wodnych i wędkowania, a kończąc na historycznych kurchanach w Węsiorach. To także doskonała baza wypadowa do domu do góry nogami w Szymbarku, wyjątkowego Parku Miniatur w Stryszej Budzie czy Słowińskiego Parku Narodowego ze zjawiskowymi wydmami.

Poznaj szczegóły naszej oferty, a my już dzisiaj zapraszamy Ciebie na niezapomniane wakacje na Kaszubach.

Leśna Oaza

  Telefony:
+48 600 140 840

  Mail:
rezerwacje@lesnaoaza.pl

FAQ

Regulamin obiektu

Facebook
Facebook