Możecie szukać, ale zapewniamy, że nie znajdziecie drugiego takiego miejsca jak nasza Leśna Oaza. Czyste powietrze, jezioro, lasy, łąki i pola, sprawią, iż Wasze Lato na Kaszubach będzie niezapomniane.

 

Dni latem są coraz dłuższe, a to sprawia, że macie więcej czasu na realizację wszystkich swoich wakacyjnych planów.
Ekowczasy na Kaszubach to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, zarówno jak i dla tych z Was, którzy zwyczajnie potrzebują odpocząć od miejskiego zgiełku i doświadczyć, co znaczy prawdziwe Lato na Kaszubach.
Nieskażona przyroda, chatka, w której możecie urządzić sobie grilla, słoneczne tarasy oraz komfortowo wyposażone domki z kominkiem, sauną i basenem, pomogą Wam poczuć sielskość tego miejsca i jednocześnie celebrować rodzinną atmosferą.

lato na kaszubach

Lato na Kaszubach

 

Komu z nas nie marzą się wakacje na łonie natury, w otoczeniu kwitnącej przyrody, śpiewu ptaków i błękitu nieba?
Spływy kajakowe, jazda konna, przebieżki po lesie, spacery nad brzegiem jeziora, w blasku zachodzącego słońca, wspólne wyprawy rowerowe, wędkowanie, odpoczynek na łódce, czy piknik wśród kwiatów. Lato na Kaszubach to brak jakichkolwiek granic.

Dodatkową zaletę stanowi fakt, że od Trójmiasta dzieli Was jedynie 1,5h drogi!

Gdynia zachwyci Was malowniczym Bulwarem, Akwarium Morskim, Teatrami, znaną na całą Polskę Szkołą Filmową czy Kamienną Górą, na którą możecie wybrać się kolejką linową. Liczne knajpki przy brzegu plaży zachwycą Was świeżą rybą, a morskie fale przypomną Wam co znaczy odprężenie.

W Gdańsku możecie zrelaksować się podczas spaceru po zachwycającym Starym Mieście. Niezwykłe muzea, galerie sztuki, czy kościoły, wiele nauczą Was i przypomną historię naszego pięknego kraju. Popołudniowa przekąska pod Pomnikiem Neptuna? Czemu nie! W tym czasie Wasze pociechy będą mogły podskakiwać w rytm muzyki, wygrywanej przez letnich muzykantów.

Kiedy stwierdzicie z kolei, że potrzebujecie odrobinę tańca i zabawy – z pewnością znajdziecie je w Sopocie. Widowiskowe Molo, salony odnowy biologicznej i to z czego słynie Sopot, czyli nocne życie. Tutaj po zmroku nikt nie śpi!

Jak więc widzicie, Lato na Kaszubach stoi przed Wami otworem, w całej okazałości naszego pięknego regionu. Gwarantujemy, że nasze domki na Kaszubach, staną się Waszą Leśną Oazą! 🙂

Zapraszamy!

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook