Leśna Oaza, czyli jedyne w swoim rodzaju Domki na Kaszubach!

 

Nasze Domki na Kaszubach to niepowtarzalna szansa spędzenia czasu w gronie rodziny lub znajomych, w otoczeniu lasów, jezior i licznych szlaków turystycznych.

Niezmiernie się cieszymy, że sytuacja dotycząca Pandemii COVID-19 dobiega końca i możemy ponownie powitać Was w naszych Bungalowach! Tych, którzy jeszcze nas nie znają – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Domki wyposażone są w baseny, przestronne łazienki, salon z kominkiem i aneks kuchenny.

 

W każdym z nich znajduje się również taras z grillem i leżaki, aby umilić Wam wypoczynek w nadchodzące letnie dni. Albowiem komu z nas nie marzy się już soczysty szaszłyk i blask płonącego ognia?

Wieczorem, gdy będziecie szukać dodatkowego ukojenia, możecie rozkoszować się ciszą słuchając podmuchów wiatru i śpiewu ptaków, czytając książkę na patio lub relaksując się w saunie.

Zapewniamy także świeże ręczniki i pościel, abyście nie musieli zabierać ze sobą zbędnego bagażu. Ponadto każdy z naszych domków wyposażony jest w TV satelitarną i pełen dostęp do sieci WIFI, dla tych z Was, którzy nawet na urlopie muszą czuwać nad obowiązkami z pracy.

domki na kaszubach

Teren okalający domki jest pełen kwitnącej roślinności, która zapewni Państwu prywatność i pozwoli cieszyć się należnym wypoczynkiem.

Jezioro Gowidlińskie to szansa, aby wybrać się na kajaki lub po prostu popływać, zaś spacery w blasku słońca i wycieczki rowerowe w pobliskich lasach gwarantują oderwanie się od szumu miasta i regenerację duszy.

 

Okolica obfituje w restauracje i zajazdy, w których skosztujecie specjałów lokalnej kaszubskiej kuchni. Nie brakuje także barów, dyskotek i atrakcji takich jak jazda konna, loty balonem i sporty wodne.

 

Jako miłośnicy przyrody, zdecydowaliśmy się określać nasze Domki na Kaszubach nazwami drzew. Stąd – Sosna, Brzoza, Dąb, Jodła, Klon i Lipa.
A c
zy Wy macie już swojego faworyta..?

Zapraszamy do składania rezerwacji!

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook