Wakacje na Kaszubach w pełni. Piękna pogoda, sosnowe lasy i liczne jeziora przyciągają w nasz rejon sporo turystów z całej Polski. Zaletą Kaszubskich obiektów noclegowych jest to, że turyści mają tu dużo przestrzeni dla siebie. Nie tłoczą się w jednym obiekcie czy na jednej popularnej plaży. Ośrodki takie jak Leśna Oaza, oferują swoim gościom duży teren zielony, dużo swobody, a okolica pozwala na spacery, wycieczki rowerowe czy relaks przy jeziorze, praktycznie w odosobnieniu.

 

Wakacje na Kaszubach w domkach z basenami

 

Dla wielu rodzin jednak basen jest koniecznością podczas wakacji. Jezioro czy morze nie zawsze dają możliwość skorzystania ze swoich uroków. Pogoda nie zawsze dopisuje. A dzieci w niepogodę się nudzą… Dlatego stworzyliśmy miejsce idealne na wakacje na Kaszubach. Nie dość, że rodziny mogą odpoczywać w ciszy i odosobnieniu, to jeszcze mają basen na wyłączność na cały okres pobytu.

 

 

Leśna Muzyka

 

Kolejną atrakcją Leśnej Oazy są organizowane raz na jakiś czas koncerty muzyki na żywo. W ostatnim czasie kojącymi dźwiękami gitary uraczył naszych gości Arkadiusz Szulc. Kolejne koncerty planowane są latem, ale też jesienią czy podczas Świąt Bożego narodzenia.

 

 

 

Dlatego jeśli nie możesz znaleźć interesującego Ciebie terminu aby spędzić swoje wakacje na Kaszubach w Leśnej Oazie, pomyśl o pobycie u nas jesienią, zimą albo… zarezerwuj już domek na przyszły rok 🙂

Zapraszamy do składania rezerwacji!

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook