Jeśli nie mieliście jeszcze okazji nas odwiedzić – nie powinniście dłużej zwlekać. Jesień na Kaszubach, to idealna pora, aby zakochać się w tym miejscu!

 

Kalendarzowa Jesień zawitała do nas już 22 września.jesien na kaszubach
Na drzewach powoli zaczynają pojawiać się wielobarwne liście, zwierzęta gromadzą zapasy na zimę, a w lasach spotykamy coraz więcej grzybów. Nadszedł koniec upałów, więc pogoda sprzyja wypoczynkowi i rozkoszowaniu się atmosferą Kaszub!

 

Jesień na Kaszubach? Tylko w Leśnej Oazie!

 

jesien na kaszubach

Leśna Oaza to kompleks domków z basenami, saunami, kominkami, a nawet banią, która pozwoli Wam na ciepłą kąpiel w blasku księżyca!
To doskonałe miejsce zarówno dla fanów wędkarstwa, jak i miłośników ruchu na świeżym powietrzu.
Blask wschodzącego słońca odbijający się oddalonym o jedyne 100m Jeziorze Gowidlińskim? Śpiew ptaków, szum wiatru, samodzielnie złowiona rybka z grilla, kiełbaski i czas spędzony w gronie bliskich? Zgadza się – tak właśnie powinien wyglądać relaks!
A gdy zapragniecie trochę ruchu – możecie skorzystać z boiska do siatkówki, ścieżki zdrowia lub wybrać się na grzyby.

Prawdziwki, Borowiki, Kurki, Kozaczki, Podgrzybki, Maślaki, Opieńki… Okoliczne lasy słyną z obfitości jagód, borówek i grzybów co pozwala grzybiarzom zaopatrzyć się w w różnego rodzaju przysmaki, ukryte pośród leśnej ściółki.

Nasze  wyjątkowe domki czekają na to, aby Was zachwycić, komfortowo ugościć i pokazać co tak naprawdę znaczy Bursztynowa Jesień na Kaszubach!

Zapraszamy do składania rezerwacji!

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook