Wyobraź sobie domek z banią na tarasie.

…domek z banią taką zupełnie do indywidualnego korzystania, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał… To co widzisz na zdjęciu to wcale nie Bali czy Tajlandia – to Kaszuby 🙂

Leśna Oaza to całoroczny obiekt, a więc staramy się przystosowywać wszelkie atrakcje tak, aby goście mogli z nich korzystać zarówno latem jak i poza sezonem. W jednym z naszych domków, w którym nie ma basenu (KLON), pojawiła się właśnie taka magiczna bania.

Basen w domku to świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi – nawet w przypadku niepogody, dzieci się nie nudzą, gdyż mogą cały dzień pluskać się w wodzie. Jednak na wypady wyłącznie dorosłych domek z banią będzie dużo ciekawszą opcją. Klon posiada 4 sypialnie 2-os. więc zmieści się w nim 8 os. Możecie przyjechać do niego całą ekipą przyjaciół i świetnie spędzić czas.

Jeśli jednak uważacie, że basen jest koniecznością – proponujemy wtedy wynajęcie dwóch domków i wymiennie korzystanie z atrakcji: sauna & basen lub bania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych domkach z basenami zajrzyj tutaj.

Cały rok

Domek z banią na tarasie ma to do siebie, że możecie korzystać z tej atrakcji o każdej porze roku. Woda w niej może być podgrzana, a więc na dworze może trzaskać mróz, a Wy i tak będziecie mogli relaksować się w bani jak w gorącym źródle.

Rezerwacje

Z uwagi na ogromne zainteresowanie naszymi domkami, zachęcamy do rezerwacji terminów jesienno-zimowych póki jeszcze są wolne 🙂 To samo dotyczy wakacji. Wielu z Was musieliśmy odmówić rezerwacji z uwagi na brak dostępności. Jeśli chcecie mieć pewność skorzystania z magicznej Leśnej Oazy, zachęcamy do rezerwowania swojego terminu nawet z rocznym wyprzedzeniem.

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook