Tak zwany wypoczynek w stylu Slow, to trend, który cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Poprzez ciągły pośpiech w codziennym życiu, zapominamy często jak ważne jest, aby na chwilę przystanąć i po prostu cieszyć się chwilą.

 

 

Wypoczynek w stylu Slow, pozwala nam spojrzeć na wszystko z dystansem oraz czerpać radość ze zwolnienia obrotów, rozwijania własnych pasji i docenianiu piękna danej chwili.

wypoczynek w stylu slow

Jest to bowiem doskonała okazja, aby zwiedzać naszą piękną Polskę i odpocząć na łonie budzącej się do życia przyrody.
Slow life zachęca, abyśmy przestali pędzić i poświęcili uwagę naszym bliskim i otaczającemu nas Światu, w harmonii, spokoju i zgodzie z samym sobą.

Pomimo, że sytuacja dotycząca Pandemii nie ulega znacznej poprawie, a nasze możliwości podróżowania są mocno ograniczone – nie ma co się martwić.

Cisza i spokój są najczęściej spotykane w miejscach z dala od miejskiego zgiełku, w których jesteśmy blisko natury i możemy delektować się odrobiną prywatności.

Możecie nam wierzyć, że nigdzie nie zaznacie takiego odprężenia i poczucia równowagi jak w naszych Domkach na Kaszubach!

 

 

Wypoczynek w stylu Slow na Kaszubach

 

Wszechobecna zieleń drzew, traw i krzewów, świergot ptaków, blask słońca i czysta tafla jeziora Gowidlińskiego. Wypoczynek w stylu Slow w Leśnej Oazie rozmiękczy serca każdego z Was!

Sielskość, ład i poczucie bezpieczeństwa w otoczeniu pobliskich piaszczystych brzegów i lasów, są tym co jest w Polsce najpiękniejsze.

U nas możecie zarówno wypocząć, patrząc w błękit nieba, jak i wybrać się na jogging po lesie, nordic walking, rower, czy kajaki. Okolica obfituje w świeże owoce leśne, dostępne na wyciągnięcie ręki! Pobyt tutaj sprawia, że pojęcie konsumpcjonizmu niemal zanika.

wypoczynek w stylu slow

Domki na Kaszubach w Leśnej Oazie, to miejsce idealne zarówno dla singli, par, czy rodzin z dziećmi. Oferujemy Wam niepowtarzalną okazję do powrotu na łono przyrody. Spędźcie niezapomniane chwile w bungalowach, wyposażonych w baseny, sauny i kominki!

Znajdziecie u nas również niezwykle klimatyczny domek biesiadny z grillem, na którym upieczecie własnoręcznie złowioną rybę, czy też soczyste warzywa, karkówkę lub kiełbaski. Dla tych bardziej „wygodnych” znajdą się również okoliczne restauracje, choć tym razem zachęcamy Was, abyście odpoczęli w pełni „Slow”. Postawcie tutaj na całkowity relaks i oddanie się możliwościom, które oferuje Leśna Oaza.

Wypoczynek w stylu Slow, w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej jest tuż, tuż! Nie chcemy być nieskromni, lecz pyszne śniadania na świeżym powietrzu, klimatyczne domki, możliwość wieczornego relaksu w drewnianej bani, w świetle gwiazd i cudowni gospodarze, sprawią, że nie zapomnicie tego wyjazdu i będziecie chcieli tu wracać! 🙂

Pomimo, że zachęcamy Was do wypoczynku w stylu Slow – nie zwlekajcie i zarezerwujcie termin swojego przyjazdu już dziś!

Czekamy na Was na Kaszubach przez cały rok!

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook