Komu z nas nie marzy się, aby czasem na chwilę się zatrzymać i oderwać od codziennego biegu? Wypocząć w długi weekend czerwcowy przy ognisku, wpatrując się w malowniczy zachód słońca nad jeziorem i odetchnąć świeżym powietrzem, słuchając śpiewu ptaków?

 

 

Długi czerwcowy weekend jest idealną okazją do tego, by spędzić czas z najbliższymi na łonie natury, ciesząc się piękną pogodą. Wyobraź sobie, że jest ciepło. Ze snu budzi Cię promień słońca, a Ty, nigdzie się nie spiesząc, cieszysz się tą chwilą spokoju, pijąc kawę na tarasie. Wpatrując się w zieleń otaczającego Cię lasu, snujesz plany na ten dzień. Może jogging nad brzegiem jeziora? Albo długi spacer, podczas którego będziesz delektować się pięknem otaczającej Cię przyrody. Zapachem lasu i szelestem liści pod Twoimi stopami? A może zdecydujesz się na wycieczkę rowerową do Słowińskiego Parku Narodowego, by wsłuchać się w szum morza? Być może, korzystając z uroków Jeziora Gowidlińskiego, wybierzesz się na spływ kajakowy lub rejs łódką? Jest tyle możliwości do spędzenia wypoczynku w aktywny sposób na świeżym powietrzu! 

 

Wieczorem ogarnie Cię przyjemne zmęczenie po całym dniu spędzonym na zwiedzaniu okolicznych atrakcji i poznawaniu uroków lasu i jeziora. Zregenerujesz siły w saunie znajdującej się w domku i doświadczysz prawdziwego odprężenia. Następnie usiądziesz znów na tarasie. Spojrzysz raz jeszcze na ten sam las, wyłaniający się na tle ciemniejącego już nieba, na którym zaczynają lśnić gwiazdy. A gdy zrobi się zbyt chłodno, przeniesiesz się do środka. Ogrzejesz się przy kominku z kubkiem ulubionej herbaty lub kieliszkiem wina. Czyż nie można rozmarzyć się na samą myśl o tym miejscu…?

Długi weekend czerwcowy na Kaszubach

 

Leśna Oaza nie bez powodu nazwana została oazą. Oferujemy możliwość wypoczynku w przestronnych, komfortowych domkach z basenem, sauną i kominkiem. Zarówno atrakcje znajdujące się na naszym terenie, jak i te w pobliżu gwarantują niezapomniany pobyt, podczas którego nie będziesz się nudzić i odzyskasz pełnię sił, delektując się wspaniałymi widokami i przytulnym miejscem. Czy to z rodziną, czy przyjaciółmi, czy też z Twoim ukochanym czworonogiem. Długi weekend to doskonała okazja na zorganizowanie sobie czasu, w którym odpoczniemy i poczujemy się jak na wakacjach. 

 

 

Facebook
Facebook