Kalendarzowa Zima na Kaszubach zostanie przez nas powitana 22 grudnia 2020, a za nami pozostawimy czar wspomnień kolejnego, minionego roku.

zima na kaszubach

Ostatnie kolorowe liście spadają z drzew i już wkrótce leśne korony przyozdobi warstwa białego puchu.

Święta, czy Ferie zimowe to czas wytchnienia zarówno dla nas, jak i dla naszych bliskich. Warto spędzić te chwile przy kominku, w gronie rodziny i zachwycić się magią, którą roztaczają wokół siebie wyjątkowe Domki na Kaszubach.

 

Zima na Kaszubach jest równie wyjątkowa,
jak i Lato

 

Kaszubskie lasy są pełne iglastych drzew, które przywodzą nam na myśl świąteczną choinkę i jej niezwykły, urokliwy zapach.

Orzeźwiające spacery po lesie, wśród śpiewu ptaków, cisza i blask popołudniowego słońca na tle przejrzystej tafli jeziora. To tylko niektóre z uroków czekających na Was w naszej okolicy.

zima na kaszubach

Pobliskie stoki w Wieżycy i Jastrzębiej Górze, oferują możliwość spróbowania swoich sił na nartach i snowboardzie. Dużą popularnością cieszą się także biegówki, więc każdy znajdzie coś dla siebie!

Pomożemy Wam także wziąć udział w Kuligu w sercu Kaszub, który kochamy zarówno My sami jak i najmłodsi. Biegnące po łonie przyrody konie, okrycie ciepłym kocem, śmiech i masa radości gwarantowana! Na koniec zaś niezastąpiona o każdej porze roku – pieczona kiełbaska, grzaniec i ognisko.

Większość naszych Gości ulega również bez trudu pokusie bitwy na śnieżki, czy lepieniu bałwana, zaś bardziej wymagający i doświadczeni w boju mogą spróbować wędkarstwa na lodzie.

Mamy nadzieję, że udało nam się Was zainteresować atrakcjami, które tu na Was czekają 🙂
Zapraszamy do składania rezerwacji!

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook