Dla wielu z nas praca zdalna to już codzienność. Jedną z większych zalet jest możliwość połączenia jej z wypoczynkiem! Stąd workation, czyli słowo, które powstało z połączenia dwóch angielskich słów work – praca i vacation – wakacje. Nie jest bowiem tajemnicą, że praca idzie nam lepiej w miejscach, które są po prostu piękne.

Wyobraź sobie, że siedzisz na tarasie z widokiem na kołyszące się drzewa, popijasz świeżo zmieloną kawę, odpisujesz na maile, a o 16.00 zamykasz laptopa i wybierasz się na długi, kojący spacer po malowniczych Kaszubach. Brzmi wspaniale? I tak właśnie może być. Poza tym, jeśli dobrze zaplanujemy dzień to praca stanie się jedynie dodatkiem, a nie jego głównym punktem!

Leśna Oaza przeprowadzi Cię przez podróż służbową z okoliczną natura na czele. Pozwoli wyciszyć się, skupić i cieszyć urokami o każdej porze roku.

Dlatego jeśli zależy Ci na ciszy i spokoju wybierz się na workation do Leśnej Oazy, z dala od miejskiego zgiełku i jakichkolwiek zewnętrznych bodźców, które przeszkadzałyby Ci podczas pracy.

 

 

Czekamy na Was!

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook