Wakacje dobiegły końca, a to oznacza tylko jedno! Zbliża się Piękna Polska Jesień, czyli najpiękniejszy okres w roku. Lasy nabierają magicznych barw, liście drzew cudownie mienią się królewską czerwienią, połyskującym złotem, intensywną pomarańczą i ciemnym brązem🍂  

To idealny czas dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój, z dala od miejskiego gwaru. To także brak tłumów na szlakach turystycznych, aktywne przejażdżki na rowerze, a co najważniejsze – sprzyjający okres grzybobrania! 

Jesienią zdecydowanie łatwiej na Kaszubach spotkać grzybiarza niż turystę. Przepiękne okolice Jeziora Gowidlińskiego idealnie prezentują się w jesiennej odsłonie, a połączenie wody i kolorowych drzew jest tu po prostu magiczne.

Gdzie spędzić ten wyjątkowy czas na Kaszubach?

Jak Polska Złota Jesień, to tylko w Leśnej Oazie. To miejsce, gdzie poranki bywają niesłychanie kojące i odprężające. Przyroda budzi nas do życia, w tle słychać delikatny śpiew ptaków, a patrząc na drzewa, kontemplujemy naturę wdychając woń leśnego powietrza.

Leśna Oaza znajduje się w miejscowości Borek Kamienny w Sulęczynie i posiada kompleks 6 uroczych domków. W każdym z nich znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny, salon z kominkiem, taras wraz z meblami ogrodowymi, odgrodzony ogródek. Domki posiadają także centralne ogrzewanie gazowe w systemie podłogowym.

To wyśmienite miejsce, by aktywnie odpocząć lub po prostu poleniuchować, poszukując własnych myśli w otoczeniu przyrody.

Więc jeśli chcesz przeżyć tę piękna porę roku w cudnych okolicznościach przyrody Leśnej Oazy, nie zastanawiaj się i zarezerwuj domek.

 

 

Czekamy na Was!

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

 

 

 

 

Facebook
Facebook