Wiedzieliście, że terapia lasem obniża poziom hormonów stresu i dezaktywuje układ współczulny, odpowiedzialny za walkę i ucieczkę czyli reakcje na nadmierny stres?

 

Wiedza ta była wykorzystywana już w latach osiemdziesiątych poprzedniego wieku. Spacer po lesie stał się częścią narodowego programu zdrowotnego Kraju Kwitnącej Wiśni.

Na Wschodzie ta czynność ma już swoje określenie – “shinrin-yoku”. Oznacza to leśną kąpiel.  Dzięki jonom ujemnym spacer działa energetyzująco, pozwala zebrać myśli i wprowadza nas w dobry nastrój. Ich stężenie jest większe w pobliżu rzek i strumieni.

 

Jak lasoterapia na Kaszubach to tylko w Leśnej Oazie!

 

Odpocznij z dala od jakichkolwiek hałasów i rozpraszających bodźców, wśród kaszubskiej natury, która wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie i zdrowie. Zatrać swoje zmysły i zanurz się w głąb lasu poszukując chwili ukojenia pośród kaszubskiej przyrody. Tutejsze widoki zapierają dech w piersiach, a panujący klimat, pozwala spędzić miło czas w towarzystwie ciszy.

 

Leśna Oaza otulona jest lasem i bajkowym jeziorem gowidlińskim. To kompleks 6 uroczych domków, które mają swoje własne nazwy, czyli: Brzoza, Dąb, Jodła, Klon, Lipa i Sosna. Większość z nich posiada prywatną saunę, basen lub ruską banię.

 

Dlatego nie zastanawiaj się i zarezerwuj domek dla siebie lub swoich bliskich!

 

Zapraszamy!

www.lesnaoaza.pl

☑+48 600 140 840

aleksandra@lesnaoaza.pl

 

 

 

 

Facebook
Facebook