Jesienny wypoczynek na Kaszubach to pachnący sosnowy las, bogata paleta barw wydobywająca się z liści drzew, kojący zapach świeżego powietrza, błoga cisza i spokój.

Wczasy na Kaszubach jesienią mogą okazać się najlepiej spędzonym urlopem, ponieważ tylko wtedy można zobaczyć cały urok kaszubskich lasów, które ukryte były latem pod zielonymi liśćmi. Będą czekać na Was zachwycające i zapierające dech w piersiach malownicze pejzaże. 

Słoneczna, jeszcze przyjemnie ciepła, lecz nie gorąca pogoda stwarza idealne warunki do długich spacerów, uprawiania joggingu, nordic walkingu oraz wycieczek rowerowych wraz z rodziną. A wszystko to pośród wolno opadających, kolorowych, szeleszczących pod stopami liści kaszubskiego lasu.

Kaszuby skąpane w jesiennym słońcu to niezapomniany widok, który trudno porównać z czymkolwiek. Zaznasz tutaj prawdziwego spokoju, relaksu i ciszy, z dala od miejskiego zgiełku! 

Jak jesienny wypoczynek to tylko w Leśnej Oazie!

 

Leśna Oaza to kompleks cudnych i uroczych domków z prywatnym basenem, sauną i drewnianą balią. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw dla najmłodszych, boisko do siatkówki, dom grillowy oraz duży teren sprzyjający spacerom. W dodatku położona jest nad jeziorem Gowidlińskim, w miejscowości Borek k. Sulęczyna, czyli w samym sercu Kaszub. 

Chcesz spędzić kilka spokojnych dni w tym urokliwym miejscu? Zaplanuj pobyt na jesień!

 

Zapraszamy do składania rezerwacji!

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook