Jeśli szukasz ciszy, spokoju i miejsca z dala od miejskiego zgiełku, Leśna Oaza to Twoja lokalizacja na ferie zimowe na Kaszubach!

To przede wszystkim możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu, co z pewnością pozytywnie wpłynie na nasze zdrowie oraz samopoczucie. To świetnie miejsce dla tych, którzy chcą być blisko przyrody i blisko siebie.

Ferie zimowe na Kaszubach to okres, kiedy przy odrobinie szczęścia i wolnego od pracy możemy spędzić czas z naszymi dziećmi. Warto go wykorzystać jak najlepiej i zorganizować różne aktywności, między innymi takie jak:

  • kuligi, które organizowane są w pobliskich miejscowościach,
  • wyciąg narciarki, który znajduje się 39km od Leśnej Oazy w miejscowości Wieżyca,
  • czy spacer wśród pięknej kaszubskiej natury

Mimo, że zimowe wakacje kojarzą się głównie z nartami, śniegiem i aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu, to sporo osób zamierza zrezygnować z tych sportów na rzecz biernego odpoczynku.

Gdzie na ferie?

Leśna Oaza to kompleks 6 klimatycznych domków, które znajdują się w głębi lasu. Większość z nich posiada swój basen, jacuzzi, saunę i kominek, czyli idealne miejsce do wygrzewania się w chłodne, mroźne dni. Podczas, gdy zima za oknem usłana jest w piękny biały puch i sprawia, ze czujesz się jak w bajecznej krainie, Ty siedzisz przy kominku otulona/y kocykiem i popijasz kubek rozgrzewającej herbaty.

Czyż nie tak wyglądają wymarzone ferie zimowe dla Ciebie i Twoich bliskich?

 

Zarezerwuj już teraz domek:

➡ www.lesnaoaza.pl

+48 600 140 840

☑rezerwacje@lesnaoaza.pl

 

Facebook
Facebook