Domki w lesie i wypoczynek na łonie natury, to marzenie niejednego z nas. Przyznajcie, kto siedząc w samochodzie, nie utyka w tygodniu w korkach do pracy, oddając się myślom i planom, gdzie wybrać się w najbliższe wolne..?

Nasze domki w lesie nie bez powodu nazwaliśmy Leśną Oazą. To miejsce zostało stworzone, aby przynieść Ci czysty relaks i ukojenie. Do Waszej dyspozycji oddajemy 6 klimatycznych bungalowów z prywatnym basenem, sauną, kominkiem, a nawet banią na tarasie, z której możesz obserwować wieczorami gwieździste niebo!

Okolica obfituje w przepiękne lasy, pełne ścieżek rowerowych i szlaków spacerowych. Wśród śpiewu ptaków i zapachu budzącej się przyrody, odetchniesz i zapomnisz o codziennym pędzie. Niecałe 100m od nas, znajdziecie także Jezioro Gowidlińskie, w którym możecie skorzystać z orzeźwiającej kąpieli, bądź zwyczajnie oddać się sportom wodnym.

domki w lesie

Jeśli jesteście fanami owoców leśnych, to odwiedziny w Leśnej Oazie będą dla Was miłym zaskoczeniem, ponieważ nasze lasy słyną z obfitości jagód, borówek i grzybów. Owoce jagodowe – jak np. truskawki, maliny, jagody, borówki, czy czarne porzeczki to wyjątkowi sprzymierzeńcy zdrowia i urody. Należą do super żywności, czyli tzw. grupy superfoods. Ich spożywanie opóźnia procesy starzenia, chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i przyspiesza przemianę materii! 🙂

Nasze domki w Lesie to także doskonałe miejsce dla Waszych pociech!

Leśna Oaza otoczona jest wałem ziemnym co powoduje, że najmłodsi mogą spokojnie bawić się nie tylko na placu zabaw (ze specjalnie przywiezionym piaskiem morskim), ale również na całym jej terenie.

Huśtawki, Domek Baby Jagi, uwielbiane łóżka piętrowe, kiełbaska z ogniska i duuużo świeżego powietrza, to zdecydowanie przepis na szczęśliwe dzieciństwo!

Jeśli szukasz pomysłu na nietuzinkowe wakacje w otoczeniu przyrody – zadzwoń, bo właśnie znalazłeś doskonałe miejsce! 🙂

Czekamy na Was w Leśnej Oazie!

➡ www.lesnaoaza.pl

+48 600 140 840

☑rezerwacje@lesnaoaza.pl

 

Facebook
Facebook