Domki nad jeziorem w Leśnej Oazie otoczone są mnóstwem zieleni, co łagodzi stres i wpływa na poprawę koncentracji.

 

Dodatkowo – przebywając na świeżym powietrzu, stymulujemy również płaty czołowe, związane z kreatywnym myśleniem orazwspomagamy produkcję endorfin. Tlen wpływa również na regenerację i lepszy sen oraz spowalnia procesy starzenia.

domki nad jeziorem

Tutaj na pewno Ci tego nie zabraknie! Na tarasie, huśtawce lub przy oczku wodnym doznasz uroku prawdziwego wypoczynku.

Leśna Oaza nie bez powodu nazwana została „Oazą”. Zapomnisz tutaj o obowiązkach i codziennym zgiełku. Romantyczne wieczory, grupowe wypady, rodzinne wyjazdy – to miejsce jest idealne, ponieważ zafascynuje każdego.

 

 

Domki nad Jeziorem Gowidlińskim

 

Jezioro Gowidlińskie ( z języka kaszubskiego Jezoro Gòwidlińsczé), to niezwykle malowniczy akwen, położony w zachodniej części powiatu kartuskiego. Stanowi wyjątkowe zaplecze rekreacyjne i wypoczynkowe Szwajcarii Kaszubskiej.

U nas każdy odetchnie od rutyny. Nasze domki nad jeziorem położone w sercu Kaszub, otoczone lasami oraz łąkami, potrafią oczarować wszystkich magią swojej unikalnej atmosfery!

domki nad jeziorem

Odwiedzając nas w Leśnej Oazie, w zależności od pory roku możecie wybrać się: na

rower, jogging, powędkować nad jeziorem, spacerować po ścieżce zdrowia, a wieczorem ogrzać się przy kominku, skorzystać z sauny, rozpalić ognisko lub zrelaksować w prywatnym, domowym basenie.
Ponadto, w sezonie zimowym dysponujemy mnóstwem wspaniałych terenów na narty biegówki, okolicznych stoków, a także możliwości, abyście urządzili kulig, który kochają wszyscy – od najmłodszych, po najstarszych!

 

Zapraszamy również miłośników czworonogów – znajdą tu prawdziwy raj i wybiegają się jak nigdy dotąd.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do składania zapytań przez zakładkę Kontakt.

Do zobaczenia wkrótce!

➡ www.lesnaoaza.pl
☑+48 600 140 840
aleksandra@lesnaoaza.pl

Facebook
Facebook