Zależy Ci na wypoczynku w klimatycznym miejscu, z dala od miejskiego hałasu? Spokój i cisza są dla Ciebie czymś ważnym, a miejsce do którego chciał(a)byś się udać w wakacje to bajkowy zakątek, w którym całkowicie zapomnisz o codziennych troskach?

Kaszuby są idealnym miejscem na wypoczynek. Zabierz ze sobą swoich bliskich do Leśnej Oazy. Pozwól sobie na szczęście, przebywając wśród urokliwej przyrody. 

Czas spędzony na Kaszubach w wakacje pozwoli efektywnie odpocząć i naładować akumulatory na następne miesiące. Zdecydowanie warto poświęcić chwilę na kontakt z naturą, z bliskimi czy po prostu ze sobą i swoim hobby. Daj się przekonać, że bezpieczne wakacje na Kaszubach w stylu slow life to najpiękniejszy sposób na reset i czerpanie pełną garścią każdej możliwej chwili TU I TERAZ. 

Dlatego wyobraź sobie jak relaksujesz się, wypoczywając wieczorem przy otulającym Cię przyjemnym ciepłem ognisku. Przy pięknym, otoczonym pachnącym lasem jeziorze, łowiąc ryby. Po błogo spędzonym czasie na świeżym, rześkim powietrzu, możesz odprężyć się w saunie, a następnie usiąść przy kominku z kubkiem ulubionej herbaty na wygodnej kanapie. 

Aktywnie spędzony czas na rowerze wśród malowniczej przyrody. Śpiew ptaków czy jogging po bajkowych, kaszubskich ścieżkach to momenty o których z pewnością przez bardzo długi czas nie zapomnisz.

Pamiętamy też o naszych Najmłodszych Gościach. Każdy maluch może fantastycznie spędzić u nas czas na placu zabaw z drabinkami i huśtawkami, na który specjalnie przywieźliśmy przyjemny, drobny piasek morski. Ty nie musisz martwić się o swoją pociechę. Leśna Oaza otoczona jest wałem ziemnym, więc Twoje dziecko może bezpiecznie bawić się nie tylko na placu zabaw, ale na całym terenie naszego ośrodka. To sprawi, że Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie, a Ty – spokojnie. 

Postaw na bezpieczne wakacje na Kaszubach. To wszystko czeka na Ciebie w Leśnej Oazie. Nie zastanawiaj się i zrób przyjemność dla siebie i swojej rodziny! 

 

Do zobaczenia wkrótce!

www.lesnaoaza.pl

☑+48 600 140 840

aleksandra@lesnaoaza.pl

 

Facebook
Facebook